Про нас

ETKO була створена в 1996 році як місцевий орган з сертифікації, що має головний офіс в Ізмірі і на міжнародному рівні надає послуги інспекції та сертифікації, натхненні ідеєю створити місцеві органи з сертифікації кожної країни за підтримки провідних організацій в органічному секторі. Країни, в яких працює ЕТКО: Кіпр, Україна, Румунія, Сербія, Індія, Корея, Єгипет, Пакистан і Бангладеш. У 1996 році ETKO починає свою діяльність з сертифікації, маючи дозвіл від Міністерства сільського господарства і сільських справ Туреччини. У 2002 році було отримано дозвіл Міністерства сільського господарства США. Акредитація IOAS поширюється тільки на текстиль і косметику на даний момент. ETKO планує подати заявку на акредитацію за стандартом IACB ЄС в майбутньому. ETKO акредитована IOAS з 2006 року.

Екологічно чисті продукти харчування та кормові матеріали ETKO засвідчує відповідно з турецьким органічним стандартом і нормами NOP. Акредитації видані Türkak і USDA.

Сертифікація органічного текстилю проводиться ЕТКО в рамках глобальних органічних стандартів текстилю GOTS і OCS.

ETKO розпочала свою діяльність з контролю і сертифікації Належної Виробничої Практики (ITU) в 2006 році і була акредитована Türkak в 2008 році.

ЕТКО є членом GLOBALGAP в Туреччині.

ETKO займається просвітницькою діяльністю, організовує семінари і тренінги.

Об’єкти сертифікації: органічні продукти харчування, текстиль, шкіра, косметика, сільськогосподарське виробництво, збирання дикорослих рослин, миючі засоби, ресторани і кейтеринг.