Органічна косметика

Область застосування стандарту COSMOS

Стандарт ділить типи інгредієнтів, які використовуються в косметичних продуктах на п’ять категорій і визначає вимоги до кожної з них.

Ось кілька ключових визначень:

  • Фізично оброблені агро-інгредієнти – щонайменше 95% повинні бути органічними і є також список, який повинен бути органічним. Тільки проста фізична переробка дозволена (за аналогією з продуктами);
  • Агро-інгредієнти, що піддавалися хімічній обробці – зроблені із сільськогосподарської сировини і чистих виробничих процесів, що відповідає принципам «зеленої хімії». Існує перелік цих інгредієнтів, які повинні бути зроблені з органічної сировини;
  • Вода – життєве і основна сировина, його якість є істотним;
  • Мінеральні речовини – повинні бути чистими і відповідати різним екологічним правилам їх використання і в подальшій обробці;
  • Інші інгредієнти – це дуже обмежена категорія. Деякі інгредієнти необхідні для збереження продукту (повинен бути простим і повинен робити це з мінімальним впливом).

Компанії також повинні гарантувати, що їх упаковка зводиться до мінімуму і є екологічно чистою, і вони повинні мати менеджмент план по захисту навколишнього середовища.

Нарешті, всі продукти, вироблені відповідно до цих стандартів повинні бути сертифіковані незалежним уповноваженим органом по сертифікації.

Маркування

Існує два види COSMOS етикеток:

– «COSMOS ORGANIC» на продуктах, що містять мінімальні відсотки органічних інгредієнтів;
– «COSMOS NATURAL» на тих, які відповідають стандарту у всіх інших відносинах, але не мають мінімальні органічні відсотки.
«COSMOS ORGANIC» або «COSMOS NATURAL» завжди буде знаходитися прямо під логотипом / відміткою відповідального сертификатора або асоціації.

Крім того, на етикетці вказано відсоток органічних інгредієнтів в продукті. Це відсоток органіки в цілому продукті, але так як деякі продукти містять багато води і мінеральних інгредієнтів, які ніколи не можуть бути органічними, ви можете також побачити органічний відсоток менше двох категорій інгредієнтів.

Дізнатись більше.