Сертифікація NOP

Національна органічна програма (USDA / NOP)

Національна органічна програма (NOP) є частиною Міністерства сільського господарства США. NOP регулює стандарти для всіх сільськогосподарських підприємств, складальників дикорослих продуктів або переробленої органічної продукції. Регулювання, пов’язане з виробництвом органічних продуктів, було введено в Сполучених Штатах в 2002 році виробниками, переробниками та дистриб’юторами, які хочуть експортувати свою продукцію в Сполучені Штати, щоб бути сертифікованими і маркованими відповідно до правил NOP.

ETKO є перевіряючим органом акредитованим USDA.

Національна органічна програма (NOP) розробляє правила для виробництва, обробки, маркування, а також забезпечення дотримання норм для всіх органічних продуктів Міністерства сільського господарства США. Цей процес, званий нормотворчість, включає в себе вхідний сигнал від Національної ради з органічних стандартів (Федеральний консультативний комітет у складі п’ятнадцяти членів суспільства) і громадськості. NOP також підтримує довідник, який включає в себе рекомендації, інструкції, політичні записки та інші документи, які обмінюються даними з органічними стандартами.

Нормативні посилання

USDA organic regulations (USDA органічні норми). (Лос-Reglamentos Orgánicos Estadounidenses – PDF) 7 CFR частина 205 включає в себе всі органічні стандарти USDA, в тому числі заборонені практики, вимоги і Національний перелік дозволених і заборонених речовин.

Program Handbook (Програма Довідник). Цей збірник методичних документів, політики службових записок і інструкцій, призначених для роз’яснення політики і надання допомоги тим, хто володіє, управляє, або засвідчує органічні операції з дотриманням правил NOP.

Draft Guidance (Проект керівництва). Для підвищення якості та прозорості діяльності, NOP першим публікує керівні документи у вигляді проекту із запитом для зауважень громадськості.

Organic Foods Production Act of-1990 (Закон про виробництво органічних продуктів харчування 1990). Закон, який встановив NOP і його повноваження для забезпечення сільськогосподарської продукції, проданої, маркованої або представленої як «органічна» в США

Preamble (Преамбула). Якщо ви зацікавлені в історії стандартів NOP, ви можете розглянути їх в преамбулі до остаточної редакції Національної органічної програми.

 

Документація і посилання:

Процедура сертифікації ЕТКО – GENERAL INFORMATION ON ETKO ORGANIC CERTIFICATION SERVICES

Форма заявки – GP 01 F 01 Application Form.Rev02.20160130

Стандарт – NOP

United States Department of Agriculture – LINK

Програма Довідник – Program Handbook

Переклад українською основних рекомендацій з довідника NOP Hanbook – посилання

NOP Handbook Introduction

База даних сертифікованих операторів ORGANIC INTEGRITY DATABASE