Національна органічна програма USDA (NOP) Зміни до Національного переліку дозволених і заборонених речовин (сільськогосподарських культур, тваринництва та обробки)

Off
ETKO Україна

USDA опублікувала остаточне правило про внесення змін до Національного списку дозволених і заборонених речовин для сільськогосподарських культур, тваринництва та переробки. Ці 35 змін відображають рекомендації Ради національних стандартів органічної продукції та потреби органічного сектора в додаткових інструментах або інформації для управління сільськогосподарськими або переробними операціями відповідно до органічних норм США. Остаточне правило успішно вирішує багато важливих рекомендацій NOSB.

Це правило змінює обмеження на використання сімнадцяти речовин, дозволених для органічного виробництва або поводження з Національним списком. Це правило також додає до Національного списку шістнадцять нових речовин, які дозволяються в органічному виробництві або обробці. Крім того, це остаточне правило називає ботанічний пестицид, ротенон, як заборонену речовину в органічному рослинництві. Це остаточне правило видаляє івермектин, як дозволений паразитарний засіб для використання в органічному виробництві тварин і змінює правила, щоб дозволити використання паразитицидів у тварин, що несуть волокна. Нарешті, це правило виправляє інструкції та текст регулювання, як зазначено.

Терміни впровадження: Це правило буде повністю впроваджено 28 січня 2019 року, за винятком того, що поправки на речовини івермектин, ароматизатори, целюлозу та гліцерин будуть впроваджені 27 грудня 2019 року.

Для отримання додаткової інформації натисніть тут

Посилання на новину